Strona główna Uprawa Marihuany Uprawa Marihuany Indoor

Uprawa Marihuany Indoor

Uprawa marihuany indoor czyli w uprawa marihuany w domu, w szafie, w pomieszczeniu i uprawa marihuany w growboxie. Uprawa marihuany indoor krok po kroku. Jak sadzić marihuane w domu krok po kroku. Jak hodować marihuane w domu czyli hodowla marihuany w domu. Uprawa marihuany indoor krok po kroku od narzędzia, pierwsze prace, sadzenie, gleba, selekcja, treningi po polepszanie plonów i suszenie marihuany czyli curring. Jak uprawiać indoor ? Aby rozpocząć sadzenie marihuany w domu najważniejszym czynnikiem niezbędnym do otrzymania wysokich plonów o wysokiej jakości marihuany są bez wątpienia nasiona marihuany. To w nasionach konopi znajdują się geny, które są odpowiedzialne za moc, smak i wielkość plonu marihuany. Nigdy nie wyrośnie mocna i ładna konopia ze słabych nasion. Musisz wybrać takie nasiona marihuany, z których wyrosną mocne o dużym plonie rośliny a przede wszystkim o takich cechach ( moc, smak ), które Tobie odpowiadają. Uprawa marihuany indoor czyli uprawa konopi indoor można podzielić na dwa cykle zwanych fazą wegetatywną oraz fazą kwitnienia. Podczas wzrostu wegetatywnego rośliny powinny otrzymywać przynajmniej 18 godzin światła na dobę . Jednak nie chodzi tu o jakieś promyki zza okna tylko porządne oświetlenie za pomocą lamp do uprawy marihuany. W czasie kwitnienia używa się 12 godzin naświetlania a w przypadku odmian automatycznych zachowuje fotorepoid na poziomie fazy wrostu mimo tego, że konopie intensywnie kwitną.

Uprawa konopi w domu – potrzeby rośliny:

Konopie nie lubią zbytniej wilgoci, szczególnie nocą gdy światło jest wyłączone. Konopia nie lubi przelewania dlatego należy ją podlewać delikatnie co 3 dni, najdalej raz w tygodniu dla zachowania witalności. Konopie nie lubią przenaważania! Dzięki zapewnieniu przestrzeni w doniczce konopie będzie rosła większa. Jeżeli zastosujesz zbyt małe doniczki konopie nie urosną na tyle ile by mogły gdyby miały odpowiednią ilość dla korzeni w doniczce. Konopie lubią świeże powietrze, które musisz dostarczyć z zewnątrz.

Stosując się do najważniejszych zasad uprawy marihuany odpłacą się świetnym plonem.

Uprawa marihuany indoor to Ty masz za zadanie zapewnić roślinie optymalne jak nie najlepsze warunki do jej życia a z pewnością Ci to wynagrodzi wysokiej jakości marihuaną.

ROZRYWKA

UPRAWA