Najmocniejsza odmiana marihuany na świecie

2

Najmocniejsza odmiana marihuany na świecie

Najmocniejsza odmiana marihuany na świecie to taka, która posiada najwyższy poziom THC czyli Tetrahydrokannabinolu – psychoaktywnego kannabinoidu marihuany.

Wielu growerów dąży do stworzenia tej jedynej najmocniejszej odmiany marihuany na świecie co niewątpliwie przyniesie im rozgłos oraz sławę w kręgach miłośników marihuany.

Niestety ciężko jest wybrać tą jedną najmocniejszą odmianę marihauny na świecie z powodu “niedokładności” badań przez laboratoria poziomu THC w marihuanie. Zdarzało się, że zmierzone 25% THC w marihuanie w innym badaniu miało “tylko” 22% THC. Należy pamiętać, że wyniki odnoszą się do badanej próbki ( topa marihuany ) a nie całej odmiany. Warunki uprawy w tym nawozy mogą mieć wpływ na osiągany poziom THC w mairhuanie dlatego tak ciężko jest precyzyjnie określić poziom THC w danej odmianie.

Wśród wielu testowych odmian należy wyróżnić takie odmiany jak;

Bruce Banner #3

(OG Kush x Strawberry Diesel ) zawierającą THC: 27.62% CBD: 0.06%

( niektóre źródła podają nawet do 28,35% THC )

najmocniejsza odmiana marihuany na świecie bruce banner 3 najmocniejsza odmiana marihuany na świecie Najmocniejsza odmiana marihuany na świecie najmocniejsza odmiana marihuany na swiecie bruce banner 3

 

Gorilla Glue #4

( Chocolate Diesel x Sour Diesel ) zawierającą THC: 25-28% CBN: 1,00%

najmocniejsza odmiana marihuany na świecie gorilla glue 4 najmocniejsza odmiana marihuany na świecie Najmocniejsza odmiana marihuany na świecie najmocniejsza odmiana marihuany na swiecie gorilla glue 4

Prawda, że obie są niezwykle piękne i smakowite ?

 

2 KOMENTARZE

  1. Hey pale od okolo 15 lat oczywiscie z przerwami i nie ukrywam,ze material od kogos….Ciagle mysle czy taka MJ z chodowli (natural produckt),bylaby w stanie mnie zrobic pytam Cie bo uwazam ze masz w tym doswiadczenie?
    Pozdrawiam

Comments are closed.