Jak Palić Marihuane Pierwszy Raz

2

Jak Palić Marihuane Pierwszy Raz

jak palić marihuane pierwszy raz jak palić marihuane pierwszy raz Jak Palić Marihuane Pierwszy Raz jak palic marihuane pierwszy raz

Marihuanę możesz palić i spożywać na wiele sposobów a palenie marihuany po raz pierwszy to niewątpliwie “wydarzenie” w życiu każdego sympatyka marihuany…

Jest wiele sposobów palenia marihuany a palenie marihuany z lufki należy do najpopularniejszych

Lufka czyli lufa lub fifka do palenia marihuany to szklana rurka.

Aby palić marihunę z lufki musisz się odpowiednio przygotować

Zachowaj ostrożność i bezpieczeństwo, ponieważ szklane lufki są bardzo kruche i mogą się łatwo pokruszyć.

Do palenia marihuany pierwszy raz z lufki potrzebujesz;

zdjecia topow marihuany jak prawidłowo palić z lufki Jak prawidłowo palić z lufki ? zdjecia topow marihuany jak palić marihuane pierwszy raz Jak Palić Marihuane Pierwszy Raz zdjecia topow marihuanyMateriał ( marihuana )

lufka jak prawidłowo palić z lufki Jak prawidłowo palić z lufki ? lufka jak palić marihuane pierwszy raz Jak Palić Marihuane Pierwszy Raz lufkaLufka ( fifka )

mlynek-grinder jak prawidłowo palić z lufki Jak prawidłowo palić z lufki ? mlynek grinder jak palić marihuane pierwszy raz Jak Palić Marihuane Pierwszy Raz mlynek grinderMłynek ( grinder )

Lufkę możesz kupić w sklepach z akcesoriami do palenia tytoniu, w head shopach lub w pobliskim kiosku ( najprostrze konstrukcje już za kilkadziesiąt groszy )

jak palić marihuane pierwszy raz jak palić marihuane pierwszy raz Jak Palić Marihuane Pierwszy Raz jak palic marihuane pierwszy raz 2

Zacznij od rozdrobnienia marihauny za pomocą młynka ( grindera ).

Tak przygotowanym materiałem nabij lufkę ( cybuch – szerszy element lufki ).

Stuff umieszczaj w miarę luźno bez użycia siły.

Jeżeli „zatkasz” cybuch możesz mieć problemy z paleniem.

W przypadku najprostszej lufki przy końcu palenia lecą do ust rozżarzone i nie smaczne kawałki marihuany ( komety ) na które musisz uważać.

Podpal materiał i ciągnij powietrze z drugiej strony lufki jak normalnego papierosa, łapiąc wdech w płuca i trzymając dla z potęgowania efektu.

jak palić marihuane pierwszy raz jak palić marihuane pierwszy raz Jak Palić Marihuane Pierwszy Raz jak palic marihuane pierwszy raz 1

2 KOMENTARZE

  1. Droga Aniu,mam pytanie-filtr węglowy łączy się z wentylatorem tak by ten zasysał z filtra i wypuszczał nieczyste powietrze z growboxa,tak?

    • Ganjaman dziękuje za komentarz,

      Dokładnie tak jak napisałeś ; FILTR WĘGLOWY -> WENTYLATOR -> PRZEWÓD WENTYLACYJNY Z BOXA

      Pozdrawiam Ania z GrubeTopy.pl

Comments are closed.