Jak Nabić Lufke ?

12

Jak Nabić Lufke ?

jak nabić lufke jak nabić lufke Jak Nabić Lufke ? jak nabic lufkeLufkę możesz nabić materiałem, który będziesz chciał spalić. Może to być marihuana, haszysz, tytoń i co tam jeszcze chcesz…

Lufka czyli lufa lub fifka do palenia marihuany lub lufka z haszem to szklana rurka.

Aby palić z lufki musisz się odpowiednio przygotować

Zachowaj ostrożność i bezpieczeństwo, ponieważ szklane lufki są bardzo kruche i mogą się łatwo pokruszyć.

 

Jak Nabić Lufke – materiały;

zdjecia topow marihuany jak prawidłowo palić z lufki Jak prawidłowo palić z lufki ? zdjecia topow marihuany jak nabić lufke Jak Nabić Lufke ? zdjecia topow marihuanyMateriał ( np. marihuana, haszysz, tytoń itd. )

lufka jak prawidłowo palić z lufki Jak prawidłowo palić z lufki ? lufka jak nabić lufke Jak Nabić Lufke ? lufkaLufka ( fifka )

mlynek-grinder jak prawidłowo palić z lufki Jak prawidłowo palić z lufki ? mlynek grinder jak nabić lufke Jak Nabić Lufke ? mlynek grinderMłynek ( grinder )

Lufkę możesz kupić w sklepach z akcesoriami do palenia tytoniu, w head shopach lub w pobliskim kiosku ( najprostrze konstrukcje już za kilkadziesiąt groszy )

Jak Nabić Lufke – instrukcja;

Zacznij od rozdrobnienia materiału ( marihuany czy  tytoniu ) za pomocą młynka – grindera

Tak przygotowanym materiałem nabij lufkę od strony cybucha – szerszego elementu lufki.

Materiał czyli stuff umieszczaj w miarę luźno bez użycia siły.

Jeżeli „zatkasz” cybuch możesz mieć problemy z paleniem.

W przypadku najprostszej lufki przy końcu palenia lecą do ust rozżarzone i nie smaczne kawałki marihuany ( komety ) na które musisz uważać.

Podpal materiał i ciągnij powietrze z drugiej strony lufki jak normalnego papierosa, łapiąc wdech w płuca i trzymając dla z potęgowania efektu.

12 KOMENTARZE

  1. Najbardziej zabawny i rozbrajający artykul jaki czytalem No zeby dzidki nie potrafic nabic to trzeba być totalnie ślepym

  2. Podczas trzymania dymu w płucach efekt się nie potęguje a jedynie szybciej działa.
    Ale artykuł mnie osobiście rozje*** 😀 Pozdrowienia dla amatorów i autora 🙂

  3. palto można rozdzielić paluchami nie potrzebaa młynka , prócz tego młynek przydaje się do batów;) pozdrawim Ponury Generał h3r3

Comments are closed.