FOTORELACJA INDROOR GROWLOG SKUNK

0

FOTORELACJA INDROOR GROWLOG SKUNK

FOTORELACJA INDROOR GROWLOG SKUNK Dutch Passion SkunkNa świecie istnieje tysiące odmian konopii jednak nie ma chyba popularniejszej odmiany niż SKUNK.

Historia powstania SKUNKA:

Tak napradwę od dobrego, klasycznego SKUNKa z lat 70tych ubiegłego wieku wszystko się zaczęło… Według dostępnej wiedzy na zachodnim wybrzeżu USA, dzięki pracy wykonanej przez Sacred Seeds skrzyżowano geny Colombian Gold, Afghan i Acapulco Gold. Wykonano także kilka wczesnych zmian, łącznie z uzyskaniem genetyki hybrydowej w pełni stabilnej i homogenicznej dzięki czemu można uważać ją za czystą odmianę.

I tak o to powstał klasyk jakim jest odmiana SKUNK.

FOTORELACJA INDROOR GROWLOG SKUNK nasiona skunkSKUNK posiada specyficzny głęboki i bogaty zapach, który był powodem nadania mu nazwy – pochodzącej od gryzonia; skunksa.

SKUNK to charakterystyczna linia genetyczna z wysoko energetycznym pobudzeniem i fantastycznym hajem, który łagodzi wszelki niepokój.

Jest również odmianą znaną ze zwiększania apetytu oraz zapewniającą dobry sen i intensywny relaks, co sprawiło, że stał się on popularną odmianą wśród użytkowników medycznych na całym świecie.

Użytkownicy marihuany rekreacyjnej doceniają natomiast wyjątkową jakość Skunka, charakteryzującą się szybko uderzającym hajem, po którym następuje głębokie i łagodne upalenie i pełen relaks mózgowy. Wielu domowych ogrodników trzyma zawsze w lodówce paczkę feminizowanych nasion Skunka i trochę suszu na specjalne okazje.

FOTORELACJA INDROOR GROWLOG SKUNK nasiona marihuany skunkSKUNK był jedną z pierwszych odmian, który zdobył szacunek wśród hodowców marihuany na całym świecie.

Genetyka SKUNKA stała się podstawą szerokiego programu hodowli wśród holenderskich hodowców, łącznie z Holenderskim bankiem nasion Dutch Passion, która zaczęła ulepszając ją z genetyką Skunka.

Dzięki temu obecnie dostępna jest cała gama odmian rodziny SKUNKA.

Obecnie dostępne są również automatyczne nasiona SKUNKA czyli odmiana AutoEuforia.

Dodatkowo dostępne są odmiany SKUNK o smaku owocowym, takie jak Orange Bud.

Istnieje wiele odmian tradycyjnych, na przykład Skunk#1, Skunk#11 i Ultra Skunk.

I oczywiście dostępne są również specjalne odmiany Skunka, takie jak Euforia i AutoEuforia, które zapewniają wyjątkowy, euforyczny haj.

FOTORELACJA INDROOR GROWLOG SKUNK skunk dutch passionSKUNK szybko stał się hitem wśród odmian marihuany, ponieważ:

SKUNK posiada dwie ważne cechy;

dla growera – łatwość uprawy

dla użytkownika – wysoką zawartość THC

Początkujący hodowcy regularnie uzyskują wspaniałe rezultaty, gdyż do jego uprawy nie są konieczne specjalne zdolności i doświadczenie.

Wyjątkowa moc SKUNKA sprawia, że tak wiele osób chce go uprawiać. Hodowcy szukają najwyższej jakości, która utrzymuje się na stałym poziomie oraz wysokiej zawartości THC, co zapewniają dobrej jakości nasiona Skunka.

Wybierając nasiona miej na uwadze najwyższą jakość nasion zamiast pięknych opisów sprzedawców.

Pamiętaj: jakie nasiona takie plony 😉