FOTORELACJA INDROOR GROWLOG LED KOKOS – AUTO GLUEBERRY OG

2

FOTORELACJA INDROOR GROWLOG LED KOKOS – AUTO GLUEBERRY OG

fotorelacja indoor FOTORELACJA INDROOR GROWLOG LED KOKOS – AUTO GLUEBERRY OG Auto Glueberry OGCzyli jak otrzymać 200g z rośliny ?

Z plonem rośliny jest podobnie jak z dobrym seksem… zawsze chciałoby się więcej 😉

Niestety natura niesie pewne ograniczenia… dlatego trzeba jej w tym pomóc 🙂

fotorelacja indoor FOTORELACJA INDROOR GROWLOG LED KOKOS – AUTO GLUEBERRY OG Auto Glueberry OG 1200 gram z rośliny jest wynikiem ponadprzeciętnym… chciałoby się powiedzieć “jebitnie” dobrym 😉 oczywiście mam na myśli warunki wewnętrzne – indoor w growboxie a nie odmiany outdoor pod ciepłym słońcem trzymanej przez 6 miesięcy 😉

fotorelacja indoor FOTORELACJA INDROOR GROWLOG LED KOKOS – AUTO GLUEBERRY OG Auto Glueberry OG 2Pierwsza kluczowa sprawa to sprzęt. W warunkach indoor jakość sprzętu ma wielkie znaczenie i dobre nasiona nic nie pomogą jeżeli lampa ma ledwie kilka watów mocy o nieodpowiedniej temperaturze światła. Tutaj zastosowano wydajny i nowoczesny panel LED oparty o diody COB 4000K – pobór mocy panela to 200W. Całość pracowała w systemie 20/4h światła na dobę.

fotorelacja indoor FOTORELACJA INDROOR GROWLOG LED KOKOS – AUTO GLUEBERRY OG Auto Glueberry OG 4Kolejna kwestia to genetyka… Nasiono Auto Glueberry OG umieszczono w 15-sto litrowej donicy wypełnionej włóknem kokosowym. 15 litrów to wystarczająca objętość dla korzeni odmiany automatycznej do wykorzystania jej potencjału 😉

Wybór włókna kokosowego jest jak najbardziej korzystny dla otrzymania grubych topów.

fotorelacja indoor FOTORELACJA INDROOR GROWLOG LED KOKOS – AUTO GLUEBERRY OG Auto Glueberry OG 5Bardzo dobre napowietrzenie i chłonięcie dużej ilości wody w porównaniu z tradycyjną glebą to tylko niektóre z zalet włókna kokosowego. W kokosie jedziesz na dawkach ustawionych w tabeli nawozów trzymając się pH i EC a reszta dzieje się sama… problem przenawożenia praktycznie nie występuje 😉

Gdy raz spróbujesz włókna kokosowego nie będziesz chciał wrócić do uprawy w zwykłej glebie* 😉

*pod warunkiem, że zrobisz to poprawnie…

Pokarmem dla grubych topów stanowił zestaw nawozów przeznaczony do uprawy w kokosie wraz z dodatkiem dla korzeni Rhizotonic oraz stymulator kwitnienia Big Bud.

Dodatkowo zastosowano sumplement wapnia ( polecany przy wodzie z odwróconej osmozy ) oraz dodatkowy magnez. W kokosie rośliny mogą mieć problem z przyswajaniem magnezu dlatego osobno podawany – dodatkowy magnez wpłynie pozytywnie na ich rozwój.

fotorelacja indoor FOTORELACJA INDROOR GROWLOG LED KOKOS – AUTO GLUEBERRY OG Auto Glueberry OG 8

fotorelacja indoor FOTORELACJA INDROOR GROWLOG LED KOKOS – AUTO GLUEBERRY OG Auto Glueberry OG 9

Auto Glueberry OG okazała się łatwa w uprawie tworząc wiele szczytów bogatych w THC.

Inwestycja w dużą objętość, dobrze napowietrzonych korzeni zaowocowała szybkim i obfitym wzrostem… zresztą tak jak się spodziewano 😉

fotorelacja indoor FOTORELACJA INDROOR GROWLOG LED KOKOS – AUTO GLUEBERRY OG Auto Glueberry OG 3

Trening w stylu SCROG pozwolił utrzymać topy na podobnej wysokości dzięki czemu otrzymały odpowiednią dawkę światła bez efektu “niedoświetlenia”.

Z upływem czasu szczyty ( łącznie ponad 20 ) zaczęły nabierać masy i oblewać się żywicą.

Topy zaczęły puchnąć, wymagając podwiązania i podparcia. W takim przypadku zachowanie wentylacji 24h jest bardzo ważne. Wentylator wewnątrz boxa także musi mieszać powietrze aby uniknąć niszczącej plony – pleśni.

fotorelacja indoor FOTORELACJA INDROOR GROWLOG LED KOKOS – AUTO GLUEBERRY OG Auto Glueberry OG 6

fotorelacja indoor FOTORELACJA INDROOR GROWLOG LED KOKOS – AUTO GLUEBERRY OG Auto Glueberry OG 7Auto Glueberry OG powstała z genetyki Blueberry i Gorilla Glue znanych z wysokiej jakości żywicy. Auto Glueberry OG okazała się niezwykle wydajnym szczepem o wysokiej zawartości THC. Jest to odmiana z gatunku plonów XL która jest gotowa w ok. 75 dni od nasiona. W przypadku outdoor czas wynosi ok 90 dni.

Intensywny, owocowy i tropikalny aromat podczas zbiorów sprawia, że chcesz ją spalić od razu 😉 Świetnie nadaje się do twórczego wypoczynku i sprawiania przyjemności.

fotorelacja indoor FOTORELACJA INDROOR GROWLOG LED KOKOS – AUTO GLUEBERRY OG Auto Glueberry OG 10Dutch Passion tworząc Auto Glueberry OG postawił sobie zadanie;

wysoka wydajność bez utraty jakości

Zadanie zostało wykonane a dowody spalone 😉

2 KOMENTARZE

Comments are closed.