Babcia Gandzia

0

Babcia Gandzia

babcia gandzia babcia gandzia Babcia Gandzia filmy i komedie o jaraniu babcia gandzia

Babcia Gandzia to komedia o Paulette ( babcia gandzia ) w której w czasie policyjnego pościgu diler wyrzuca dużą paczkę haszyszu, która ląduje wprost w rękach babci gandzi.

Babcia gandzia postanawia “skorzystać z okazji” jakiej przyniósł jej los a tym samym postanawia zarobić… Twardo negocjuje z miejscowym gangsterami i w zamian za pomoc w dystrybucji obiecuje być ich przykrywką.

Taki układ pozwala Paulette rozkręcić domowy interes – sprzedaż przepysznych wypieków z dominującą w smaku nutą konopi. Pomagają jej w tym trzy postrzelone koleżanki, razem tworzące wręcz montypytonowski gang starszych pań.

Tak jak klienci ciastkami, Paulette rozkoszuje się swoim nowym życiem, w którym “zarabia pieniądze i spotyka świetnych ludzi”.

    Data premiery – 26 grudnia 2013 (Polska)
Data premiery – 16 stycznia 2013 (świat)
Kraj produkcji – Francja
Czas trwania – 90 min

babcia gandzia babcia gandzia Babcia Gandzia filmy i komedie o jaraniu babcia gandzia 6babcia gandzia babcia gandzia Babcia Gandzia filmy i komedie o jaraniu babcia gandzia 5babcia gandzia babcia gandzia Babcia Gandzia filmy i komedie o jaraniu babcia gandzia 1babcia gandzia babcia gandzia Babcia Gandzia filmy i komedie o jaraniu babcia gandzia 4babcia gandzia babcia gandzia Babcia Gandzia filmy i komedie o jaraniu babcia gandzia 3babcia gandzia babcia gandzia Babcia Gandzia filmy i komedie o jaraniu babcia gandzia 2

 

ZOBACZ POZOSTAŁE FILMY O MARIHUANIE