System Odwróconej Osmozy RO5+1

System Odwróconej Osmozy RO5+1

system odwróconej osmozy ro5 system odwróconej osmozy ro5 System Odwróconej Osmozy RO5+1 system odwroconej osmozy ro5 1System odwróconej osmozy RO5+1 stosuje się do usuwania zanieczyszczeń w wodzie. Woda kranowa ( miejska ) posiada liczne zanieczyszczenia, związki organiczne a także oraz chlor, który nie sprzyja uprawie roślin.

System odwróconej osmozy przekształca wodę kranową na wodę miekką – obniżając ph wody i sprawia, że jest dużo lepiej przyswajana przez rośliny. Szczególnie duże znaczenie ma to w akwarystyce oraz uprawach hydroponicznych oraz aeroponicznych gdzie woda jest podstawowym „narzędziem”.

System odwróconej osmozy Ro5+1 to rozbudowany system oczyszczania wody posiadający 5 stopni filtracji wody.

system odwróconej osmozy ro5 system odwróconej osmozy ro5 System Odwróconej Osmozy RO5+1 system odwroconej osmozy ro5 4

Filtry w systemie odwróconej osmozy RO5+1:

AICRO-wkład z węglem aktywowanym z łupin orzechów kokosowych. Usuwa 99% ołowiu.
FCCBL-wkład węglowy ze specjalnie spiekanego węgla o wysokiej gęstości, posiadającego dużą zdolność absorbcji chloru i innych zanieczyszczeń organicznych.
FCPS5-pianka polipropylenowa usuwa piasek, rdzę i inne zawiesiny i zanieczyszczenia.
FCPS20-pianka polipropylenowa usuwa piasek, rdzę i inne zawiesiny i zanieczyszczenia.

System odwróconej osmozy ulega zużyciu wraz z użytkowaniem dlatego zaleca się wymianę filtrów co 6 miesięcy a membrany co 18-24 miesiące

System Odwróconej Osmozy RO5+1
5 (100%) 1 vote
Warning: A non-numeric value encountered in /srv/psa04/grubetopy.pl/httpdocs/wp-content/themes/Newspap/includes/wp_booster/td_block.php on line 352