Lemon Haze

Nasiona Marihuany Lemon Haze

 

Nasiona Marihuany Lemon Haze opis

Lemon Haze charakteryzuje świeży, słodki cytrynowo-cytrusowy aromat odmiany. Smak świeżych obranych plasterków cytryny jest tak wyraźny, że palenie Lemon Haze staje się wręcz smakowite. Szczep należy do produktywnych odmian, zapewniający przyjemne doznania a aromat odmiany dodatkowo wzmacnia ten efekt. Lemon Haze to hybryda wywodząca się z genów Sativa dzięki czemu posiada energetyczny i radosny, umysłowy haj.

 

Nasiona Marihuany Lemon Haze poziom kannabinoidów

Lemon Haze to mocna odmiana marihuany posiadająca wysoki poziom THC.

Średnie zmierzone wartości kannabinoidów w Lemon Haze

THC: 18.74%. CBD: 0.48%. CBN: 0.05%

Nasiona Marihuany Lemon Haze nagrody Cannabis Cup

Brak danych na temat nagród Cannabis Cup dla Lemon Haze.

Nasiona Marihuany Lemon Haze geny

Lemon Haze to hybryda o dominującej genetyce Sativa składająca się ze szczepów Lemon Skunk i Silver Haze.

 

lemon skunk => lemon skunk x silver haze

Nasiona Marihuany Lemon Haze działanie

Lemon Haze posiada mocny umysłowy haj, zapewniający przypływ energii, wzrost kreatywności i motywacji. Powoduje także poczucie optymizmu, euforii a także stanu uniesienia. Lemon Haze trzyma przeważnie 2 – 3 godziny zanim haj zacznie ustępować pozostawiając stan relaksu i dużą dawkę energii. Ze względu na silnie stymulujące działanie tego szczepu, nie zaleca się stosowania go tuż przed snem, ponieważ może utrudniać zaśnięcie.

 

Lemon Haze jest pomocny przy takich zaburzeniach jak;

Lemon Haze najczęściej powoduje takie efekty jak;

Należy pamiętać że Lemon Haze to odmiana o wysokim poziomie THC co dla nie wprawionych może powodować bóle i zawroty głowy a w skrajnych przypadkach ataki paranoji. Natomiast suchość w ustach i/lub oczach to normalny objaw.

Nasiona Marihuany Lemon Haze uprawa

Lemon Haze osiąga przeważnie od 80 do 140 cm wysokości. Tworzy duże, podłużne topy w przepięknym limonkowym kolorze z żółto-złotym odcieniem, który jeszcze bardziej wzmacnia cytrynową wyjątkowość tego szczepu. Dzięki genom Sativa topy mają luźną strukturę. Topy pokryte są licznymi czerwonymi włoskami wraz z trichomami bogatymi w THC, które kuszą zmysły.

Lemon Haze w ciepłym klimacie może być uprawiany na outdoor czyli na zewnątrz osiągając około 130-170 centymetrów wysokości przy czym zbiory przypadają na połowę października.

 

Nasiona Marihuany Lemon Haze plony

lemon haze tworzy przeważnie między 425 a 475 gramów na metr kwadratowy.

Wiele zależy od warunków i doświadczenia growera.

Nasiona Marihuany Lemon Haze zbiory

lemon haze wymaga 8 – 9 a niekiedy 10 tygodni kwitnienia.

Jest to dobry wynik jak na odmianę, która posiada tak wysoki udział genów Sativa. Przy zachowaniu odpowiednich warunków w rękach doświadczonego growera okres kwitnienia może zostać skrócony.

Nasiona Marihuany Lemon Haze fotorelacja i zdjęcia