Jak Palić Marihuane Pierwszy Raz

Jak Palić Marihuane Pierwszy Raz

jak palić marihuane pierwszy raz jak palić marihuane pierwszy raz Jak Palić Marihuane Pierwszy Raz jak palic marihuane pierwszy raz

Marihuanę możesz palić i spożywać na wiele sposobów a palenie marihuany po raz pierwszy to niewątpliwie „wydarzenie” w życiu każdego sympatyka marihuany…

Jest wiele sposobów palenia marihuany a palenie marihuany z lufki należy do najpopularniejszych

Lufka czyli lufa lub fifka do palenia marihuany to szklana rurka.

Aby palić marihunę z lufki musisz się odpowiednio przygotować

Zachowaj ostrożność i bezpieczeństwo, ponieważ szklane lufki są bardzo kruche i mogą się łatwo pokruszyć.

Do palenia marihuany pierwszy raz z lufki potrzebujesz;

zdjecia topow marihuany jak prawidłowo palić z lufki Jak prawidłowo palić z lufki ? zdjecia topow marihuany jak palić marihuane pierwszy raz Jak Palić Marihuane Pierwszy Raz zdjecia topow marihuanyMateriał ( marihuana )

lufka jak prawidłowo palić z lufki Jak prawidłowo palić z lufki ? lufka jak palić marihuane pierwszy raz Jak Palić Marihuane Pierwszy Raz lufkaLufka ( fifka )

mlynek-grinder jak prawidłowo palić z lufki Jak prawidłowo palić z lufki ? mlynek grinder jak palić marihuane pierwszy raz Jak Palić Marihuane Pierwszy Raz mlynek grinderMłynek ( grinder )

Lufkę możesz kupić w sklepach z akcesoriami do palenia tytoniu, w head shopach lub w pobliskim kiosku ( najprostrze konstrukcje już za kilkadziesiąt groszy )

jak palić marihuane pierwszy raz jak palić marihuane pierwszy raz Jak Palić Marihuane Pierwszy Raz jak palic marihuane pierwszy raz 2

Zacznij od rozdrobnienia marihauny za pomocą młynka ( grindera ).

Tak przygotowanym materiałem nabij lufkę ( cybuch – szerszy element lufki ).

Stuff umieszczaj w miarę luźno bez użycia siły.

Jeżeli „zatkasz” cybuch możesz mieć problemy z paleniem.

W przypadku najprostszej lufki przy końcu palenia lecą do ust rozżarzone i nie smaczne kawałki marihuany ( komety ) na które musisz uważać.

Podpal materiał i ciągnij powietrze z drugiej strony lufki jak normalnego papierosa, łapiąc wdech w płuca i trzymając dla z potęgowania efektu.

jak palić marihuane pierwszy raz jak palić marihuane pierwszy raz Jak Palić Marihuane Pierwszy Raz jak palic marihuane pierwszy raz 1

2 KOMENTARZE

  1. Droga Aniu,mam pytanie-filtr węglowy łączy się z wentylatorem tak by ten zasysał z filtra i wypuszczał nieczyste powietrze z growboxa,tak?

    • Ganjaman dziękuje za komentarz,

      Dokładnie tak jak napisałeś ; FILTR WĘGLOWY -> WENTYLATOR -> PRZEWÓD WENTYLACYJNY Z BOXA

      Pozdrawiam Ania z GrubeTopy.pl

Comments are closed.