15 sposobów na palenie marihuany

15 sposobów na palenie marihuany

Palenie marihuany to nie tylko popularne skręty. Palić marihuanę można na wiele sposobów. Przedstawiam palenie marihuany na 15 sposobów… moim zdaniem najpopularniejszych.

 

1. Palenie marihuany jako jointy

Joint (spliff, skręt, lolek, lulek, gibon) to chyba najpopularniejszy sposób palenia marihauny. Aby ukręcić jointa musisz kupić bibułki do skrętów tak zwane bletki. Jointy mogą mieć różną moc w zależności od ilości marihuany lub stosunku marihuany do tytoniu.                      Extra joint to 100% marihuana.

palenie marihuany palenie marihuany jointy palenie marihuany skret

palenie marihauny lolek

jaranie-gibon jaranie-jointa-3 jaranie-spliff

jaranie-jointa

jaranie-jointa-2

2. Palenie marihuany z lufki lub fifki

Lufka czy fifka to szklana „rurka” do palenia marihuany. Uważaj na gorące szkło – możesz się poparzyć. W przypadku najprostszej fifki przy końcu palenia lecą do ust rozżarzone i nie smaczne kawałki marihuany. Lufki i fifki są bardzo kruche i mogą łatwo się połamać. Gdy odpalasz lufkę/fifkę na mrozie może pęknąć od zmiany temperatury.

jaranie-z-lufki jaranie-lufka

palenie-lufka

3. Palenie marihuany z fajki wodnej ( bongo )

Niestety marihuana zawiera niewielkie ilości substancji smolistych zawartych w dymie ( na szczęście mniej niż papierosach ) dlatego niektórzy palą marihuanę z fajki wodnej czyli bonga. Działanie fajki wodnej jest bardzo proste – dym marihuany jest filtrowany przez wodę, w której zostają najbardziej szkodilwe substancje szkodilwe a w efekcie do płuc leci praktycznie tylko THC. Fajke wodną czyli bongo trzeba po prostu kupić.

jaranie-bongo

jaranie-fajka-wodna jaranie-bongo-2

jaranie-fajka-wodna-1

jaranie-faja-wodna

jaranie-bongo-1 jaranie-bongo-3

4. Palenie marihuany z butelki

Potrzebujesz plastikowej butelki i kawałka folii aluminiowej. W butelce zrób dwie dziury po bokach. Jedną dziurą będziesz ciągnąć a drugą przytykaj palcem. Na gwint od butelki nalóż folię tak aby powstał wklęsły dołek i zrób w nim trzy dziurki szpilką. Na folię połóż marihuanę. Po rozpaleniu marihuany ciągnij przez jedną z dziur w butelce a drugą przytykaj palcem.

jaranie-z-butelki

5. Palenie marihuany z wiadra

Palenie marihuany z wiadra to ekonomiczna forma palenia… a woda sama pcha dym z THC do płuc

jaranie-z-wiadra

jaranie-z-wiadra-2

6. Palenie marihuany jako SHOT ( shotgun )

Gdy prawie już wypalisz jointa lub blanta możesz zrobić shota. Shot to przyjęcie dymu w sposób następujący: jedna osoba bierze do ust jointa lub blanta od strony żaru i dmucha a dym wychodzi drugą stroną gdzie druga osoba wciąga ten dym.

jaranie-shot

jaranie-shotgun

7. Palenie marihuany z puszki

Do jarania z puszki potrzebujesz… puszkę aluminiową. Zrób w spodzie puszki dziurki gwoździkiem i dwie dziurki z boku puszki o srednicy okolo 0,5 cm. Odwróć puszkę spodem do góry. Połóż marihuanę na puszce i zatykaj palcem dziurkę z boku puszki. Podpal marihuanę i ciagnij przez drugą dziurkę. Pod koniec lub gdzieś w połowie bucha puść palca z dziurki i w tym momencie do płuc wciągnij maksimum dymu.

jaranie-z-puszki palenie-z-puszki

8. Palenie marihuany z balonu

Bardzo ekonomiczny sposób na palenie marihuany to palenie z balonu. Palisz np jointa, dmuchasz dym do balonu i podajesz balon następnej osobie…

jaranie-balon

9. Palenie marihuany jako wodospad

Palenie marihuany jako wodospad jest wtedy gdy chcesz palić z wiadra a nie masz pod ręką dużego wiadra. Do jarania jako wodospad potrzebujesz butelki ok 1,5L.  Zrób w korku dziure na lufke a w 1,5l butelce wody dziure w dnie… można łatwo oblać się wodą dlatego nie polecam.

jaranie-wodospad

10. Palenie marihuany z jabłka

Jak palić marihuanę z jabłka ?

jaranie-z-jablka jaranie-z-jablka-1 jaranie-z-jablka-2 jaranie-z-jablka-3

palenie marihuany z jablka

 

11. Palenie marihuany z żarówki

palenie-z-zarowkijaranie-z-zarowki

12. Palenie marihuany jako tulipan

jaranie-tulipan

jaranie-tulipan-2

13. Palenie marihuany za pomocą vaporizera

Vaporizer jest urządzeniem, które po naciśnięciu jednego przycisku zaczyna podgrzewać marihuanę  a para która powstaje zaczyna wypełniać balon czystym THC. Około 2-3 razy można używać tego samego topa, do momentu gdy para już się nie produkuje. Vaporizer jest najbezpieczniejszym sposobem przyjmowania THC, bo wdycha się parę bez szkodliwych substancji, które znajdują się w dymie. Jedyna wada to cena urządzenia jeżeli to można w ogóle nazwać wadą…

jaranie-vaporizer

 

14. Palenie marihuany jako blanty ( blunt )

Blant ( blunt ) jest bardzo popularnym sposobem na palenie. Jest to „grubsza” wersja jointa. Dodawanie do blanta tytoniu mija się z celem, ponieważ jeżeli zrobisz blanta wyłącznia z marihuany to poczujesz świetny smak i moc. Blanty spalają się wolniej niż skręty…

jak-zrobic-blantajak-zrobic-bluntajaranie-blantjaranie-bluntpalenie-blantapalenie-blunta

15. Palenie marihuany za pomocą siszy ( sisza )

Jarać z siszy można samemu lub z przyjaciółmi jeżeli szisza posiada kilka przewodów z których może korzystać kilka osób na raz. Tradycyjne szisze wykorzystywano w niektórych częściach Indii i Persji i były używane do palenia marihuany jak również melasy czyli mokrego tytoniu który nadaje się do palenia tylko z tego urządzenia. Dym z sziszy jest filtrowany za pomocą wody na tej samej zasadzie co bongo, jednak jest dużo mniej ekonomiczna bo materiał dość szybko się wypala.

jaranie-siszapalenie-z-siszy

Napisz w komentarzu, który jest Twój ulubiony sposób na palenie marihuany ?

 

31 KOMENTARZE

 1. Mnie co innego zadziwia a mianowicie te piękne dziewczyny ! Dajcie mi kontakt choć do jednej z nich 🙂

 2. Fajne dziunie ( z wyjatkiem tej z 8 ) Najpierw bym się nimi zajął a potem zapalił albo na odwrót 😀

  • Lovelas dziękuje za komentarz

   Dałbyś radę wszystkimi się zająć ? 😉

   Pozdrawiam Ania z GrubeTopy.pl

  • Koodi dziękuje za wpis,

   Cóż może być lepszego od pięknych kobiet i marihuany 😉

   Pozdrawiam Ania z GrubeTopy.pl

 3. Artykuł pewnie niezły, ale niewiele z niego wyniosłem, bo za bardzo rozpraszają te sztuczne lalki na zdjęciach. Ja wiem, mogą się komuś podobać… myślę, że młodzieży tak do 18 roku życia, co nie mają jeszcze komu włożyć…

 4. Po przeczytaniu art poczulem sie jakby napisal go 14latek ktory nigdy nie ruchal. Bez sensu zostaly osobno opisane blunty i jointy. Moglo to byc zawarte w jednym pkt

Comments are closed.